Hotline
+905447636644

Araç Kurtarma

Oto Kurtarıcı

TÜİK 2018 yılı verilerine göre Türkiye’de yaklaşık 22 milyon adet motorlu kara taşıtının olduğunu söyleyebiliriz. Peki bu kadar motorlu taşıtın varlığı karayolları üzerinde nasıl bir etki bırakıyor? Bunun için ne gibi yatırım ya da önlemler alınıyor bunları kısaca ele almaya çalışacağız.
Özellikle metropol olarak ifade edilen şehirlerin bir çoğunda trafik kazaları ya da yaşanan araç arızalarına bağlı olarak trafiğin keşmekeş bir hal aldığını hepimiz görebiliyoruz.
Metropollerin gerek altyapı gerekse üstyapı sorunlarına bağlı olarak baş gösteren bir takım trafik olayı insanların araçları ile seyir halindeyken canlarını sıkabilmektedir. Bunun için belediyeler ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na bağlı birimler ile Karayolları Bölge ekipleri konuşlandıkları noktalarda hem trafiğin akışı hem de oluşan bozuklukları ve olumsuzlukları gidermek için ellerinden gelen gayreti göstermektedir.
Oto Kurtarma Malatya ekibi olarak şehir merkezleri ve belirlenen  konumlara Oto Kurtarıcı ekiplerimizi konuşlandırıyoruz. Tüm motorlu araçlara destek vermeye devam ediyoruz.
Konumunuza Göre Kurtarıcı
Yazılı ve görsel medyada çıkan haberlerden takip ettiğimiz kadarıyla  yapay zeka çalışmaları ile ilgili bir çok proje ve ürünü görebiliyoruz. Bizlerde gelişen ve büyüyen bu sektörde müşteri ve kullanım odaklı olarak sizlere hizmet etmenin yöntem ve araçlarını geliştirmeyi hedefliyoruz. Bunun için taleplerinize en kısa sürede çözüm üreten uygulama ve yazılımları geliştirmeye devam ediyoruz.

Yorum Yap