Hotline
+905447636644

Oto Çekici

Oto Çekici

Siz değerli müşterilerine geniş hizmet ağı, uzman ve tecrübeli personeliyle Türkiye’nin neresinde olursanız olun 7/24 oto çekici hizmeti veriyoruz. Üstelik öyle uzun uzadıya beklemelere son tecrübeli çağrı personelimizle talebinize çok kısa bir süre içinde yanıt vererek konumunuza en yakın ekibimizi dakikalar içerisinde size gönderiyoruz. adac oto çekici

Üstelik kaskonuz ya da bir yol yardım paketinizin olup olmaması önemli değil. Size hem zamandan hem de paradan tasarruf ettirmek için en uygun çekici hizmetini veriyoruz. Gece gündüz demeden, dur durak bilmeden siz müşterilerimizin rahatı için çalışıyoruz.

Aracınızla seyahatiniz esnasında ya da trafikteyken oluşabilecek herhangi bir arıza ya da kaza gibi durumlarda anlık konumunuz alınarak size en yakın olan oto çekicimizi yönlendiriyoruz.

Oto Çekici Çağır

Araç sahiplerinin zor durumda kalmamaları için tüm Türkiye’de tek numara uygulamasına geçtik. Bundan böyle Ülkemizin neresinde olursanız olun 0850 532 9552 numaralı çağrı merkezinden dilediğiniz hizmeti talep edebilirsiniz.

Firma olarak müşterilerimizin hem paradan hem de zamandan tasarruf etmelerini prensip haline getirdik. Bizi aracınızla ilgili tüm sorunlarda günün her saatinde arayabilirsiniz.

Farklı illerdeki fiyat politikalarından dolayı çağrı merkezi olarak fiyat vermiyoruz. Ancak en uygun fiyat garantisi ile işlerinizi çözüyoruz. Bunun için uzman ve tecrübeli ekibimiz sizlere en hesaplı fiyat çalışmasını yapmaktadır.

Bazı illerde oto çekici firmaları açılışı 100 TL ve her kilometre başına da 5 TL gibi bir rakam belirleyerek müşterilerine sunmuştur.

Çekici Araçları

Herhangi bir trafik kazası ya da araç arızası durumunda aracınıza en uygun çekicimizi sizlere yönlendiriyoruz. Firmamız sadece otomobil sınıfında olan araçlara değil hafif ticari ve ticari sınıfında olan araçlara da çekici hizmeti sunuyor.

Bazı çözüm ortağı firmalarımızın araç sınıfında kayar kasa çekici, sabit kasa çekici ya  da ahtapot diye tabir ettiğimiz çekici çeşitleri yer almaktadır. Kaza ya da arıza durumuna göre çağrı ekibimiz olay yerine en uygun aracın yönlendirilmesi için azami gayret göstermektedir.

Refüje yuvarlanan ya da yol dışına çıkan araçlarımızın tekrar yola çekilmesi için de her çekicimizde mutlaka elektrikli ve motorlu imece ırgatlar bulunmaktadır.

Değerli kullanıcımız ister cepten isterseniz netten aracınızla ilgili yaşayacağınız tüm sorunlar için bizlere günün her anında ulaşarak çekici talep edebilirsiniz.

Günün herhangi bir anında Tüm Türkiye’de 14.000 hizmet noktamız ve 45.000 uzman personelimizle oto çekici hizmeti veriyoruz.

Yorum Yap